Typuj La Liga – Liga Hiszpańska

La Liga, czyli hiszpański odpowiednik naszej ekstraklasy, to jedna z najsilniejszych lig w Europie i na świecie.

 

liga hiszpańska typy

La liga typy bukmacherskie

20 drużyn rozgrywa w ciągu sezonu w ramach hiszpańskiej ekstraklasy 38 spotkań. La Liga, to najbardziej znane w światowym futbolu marki takie, jak FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt. Obstawianie meczy w lidze hiszpańskiej dostępne jest chyba u wszystkich liczących się na rynku polskim, europejskim i światowym bukmacherów, również u nas. Z reguły największymi pewniakami są wspomniane FC Barcelona i Real Madryt, chociaż zdarza się, że kiedy obstawiamy ich przeciwników i dochodzi do niespodzianki, to znacznie możemy podreperować budżet domowy. Kursy pozostałych drużyn z reguły zależne są od ich pozycji w tabeli, a także trendu, jaki prezentują w danym okresie. Liga hiszpańska (La Liga) zapewne jest bardziej przewidywalna niż liga polska, czy liga włoska. Mając na myśli ligę hiszpańską warto również obstawiać mecze pucharów piłkarskich rozgrywanych w tym kraju, gdyż można wiele spotkań obstawić, jako pewniaki.

 

 

la liga typy
 

Liga hiszpańska typy bukmacherskie – kogo typować?

Bez wątpienia wśród najczęściej typowanych przez początkujących graczy uchodzą mecze klubów FC Barcelona i Real Madryt, to z reguły przynoszą im minimalne korzyści. Trudno uznać za sukces trafienie meczu o kursie 1.08, 1.10, czy nawet 1.20. Z reguły z takich kursów nawet w przypadku kuponu kombinowanego jest niewielki zysk, a niespodzianka może zaskoczyć i zniweczyć myśl o podwojeniu postawionej stawki. Warto zaryzykować, nawet w przypadku La Liga i wybrać dwa mecze i obstawić po kursie minimalnym 2.00, wówczas stawki nie podwoimy, ale powiększymy ją trzykrotnie lub czterokrotnie. Doświadczeni gracze zauważają bardzo często i podkreślają, że obstawianie niskich kursów ma jedynie sens, kiedy gramy za olbrzymie stawki. Obstawiając nawet 10 złotych nie ma sensu grać przy kursie 1.22, gdyż wygramy jedynie kilka groszy. Często warto podjąć ryzyko, aby wygrać konkretną gotówkę.
Liga hiszpańska bez wątpienia jest godna polecenia wszystkim typującym u bukmacherów. Jest ona odpowiednia zarówno dla graczy początkujących, jak i bardzo doświadczonych. warto ją również obserwować, aby poznawać jej trendy i sytuację poszczególnych drużyn. Warto w La Liga pokusić się o typowanie nie tylko tego kto wygra mecz, ale również próbować zagrać odnośnie ilości bramek. W La Liga są pewne drużyny, w których meczach padają z reguły minimum 3 bramki.

 

 

Interesuje Cię obstawianie meczy la ligi (ligi hiszpańskiej)?

Wejdź na naszą stronę i zobacz, jakie to proste!